משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. קמגרה - הגברת החשק המיני

קמגרה - הגברת החשק המיני


תרומתה הגדולה של פעילות מינית סדירה ידועה לכל

היא מקרבת בין בני זוג, והיא תומכת בבריאותו של האדם - נחשבת במידה מסוימת כפעילות ספורטיבית טובה ללב לאיזון הסוכר וללחץ הדם, טובה למצב הרוח ואף מסייעת בשחרור הורמונים מסוימים במוח כגון אנדורפינים אשר מגבירים את השמחה ובפועל ממש מסייעים לגוף לשמור על בריאותו. אך מה לעשות שלעיתים נתקל האדם במצב שבו נפגם החשק המיני שלו מסיבות כאלה ואחרות ונדרשת פעולה אקטיבית להגברת החשק המיני.

למעשה הגברת החשק המיני הוא דבר אשר גם רופאים ממליצים עליו במקרה שקיימת בעיה והוא נפגם מכיוון שיש לו השלכות רבות וטובות החל מהשלכות פיזיות מנטליות ורגשיות מרוממות ואז לעיתים גם אדם אשר פנה לרופא על מנת לטפל בבעיה אחרת ושלא על מנת לטפל בבעיה זו, יופנה לטיפול בהגברת החשק המיני.

 

מההיכרות שלנו עם הטיפול בתחום האין אונות ע"י תכשירים מעוררים , נתקלנו כי לעיתים דווקא הדבר שגורם לירידה בחשק המיני הוא אי היכולת ל"תפקד" כמצופה בזמן האקט עצמו. כלומר ככל הנראה אדם עם קושי בתפקוד המיני, לעיתים שלא במודע, מבין ויודע כי יש לו קושי לתפקד עושה מעין פעולת הגנה ו"מכבה" את החשק המיני אצלו מכיוון שהוא יודע שאם וכאשר יגיע ל"רגע עצמו" לא בהכרח יצליח לתפקד ובכך הוא בעצם עושה פעולה יזומה ונמנע מלהגיע למצבים אלה. גם כאן נמליץ תמיד לאדם שלא להימנע ולתת לחששותיו להוביל את מעשיו אלא להתמודד ולטפל בהגברת החשק המיני.


הטיפול בהגברת החשק המיני היא טובה מאוד לאדם עצמו כפי שכבר אמרנו אבל לא רק

כאשר מדובר בבני זוג בגילאים שבהם נוהגים לקיים פעילות מינית סדירה, וכאשר לבן או בת הזוג יש חשק מיני בריא ותקין- הדבר עלול יצור פערים בין בני הזוג ויחד עימו ליצור "מעגל קסמים" שלילי של תסכול, כאב, אכזבה, בושה ועוד שלל רגשות שרצוי להימנע מלהכניס אותם למערכת היחסים- כאן עולה עוד יותר החשיבות של הטיפול ואיזון מחודש והגברת החשק המיני על מנת להחיות מחדש את הקרבה האינטימיות אשר ידועות ההשפעות שלה על הזוגיות. הטיפוח ההדדי המתקיים באקט המיני והדאגה זה לזה לצרכים השונים: בונים, מטפחים ומחזקים את הזוגיות בפן נוסף ולכן אנו תמיד מעודדים שימוש בתכשירים השונים המסייעים לתפקוד המיני, המשמרים את החשק המיני וגם עוזרים להגברת החשק המיני אם וכאשר קורה והוא נפגם בתקופות מסוימות בחיים. אנו כאן נשמח לייעץ לכם בכל מצב שיש צורך או רצון לטפל בהגברת החשק המיני,  אנו בקמגרה לשירותכם בכל עת.


לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים