משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
 1. דף הבית
 2. /
 3. מידע נוסף
 4. /
 5. קמגרה ג'ל

קמגרה ג'ל

כאמור את מוצרי קמגרה ג'ל ניתן לרכוש בשני אופנים:


 האחד הוא כדור לנטילה והדרך השנייה היותר חדשנית היא נטילת התכשיר בג'ל אכיל המגיע בשקיות קטנות אישיות- מעין חלוקה למנות- בכל שקית מנה לשימוש אחד.

ננסה לסכם כאן בכמה נקודות את היתרונות שבצריכת קמגרה ג'ל:

 

 1. נוחות - היתרון הראשון כאן למעשה הוא בצריכה הנוחה של תכשיר קמגרה בצורת ג'ל בכך שהוא מגיע בשקיות קטנות (בגודל של ככרטיס אשראי)
 2. המינון הבטוח של קמגרה ג'ל בכל שקית -  השקיות גמישות ודקיקות ומכילות כל אחת כ: 100 מ"ג של ג'ל. זהו המינון המדויק שנבחר ככזה שהשפעתו היא המטיבה ביותר ונותנת את ההצלחה המובטחת ברגע האמת.
 3. קל לנשיאה לכל מקום- קמגרה ג'ל לא מצריך תיק או ארנק ונכנס לכל כיס אחורי בכל מכנס באופן מוצנע ופרטי כך שניתן לשמור על דיסקרטיות עם השימוש בו וכך גם הצריכה שלו קלה חלקה וזורמת. פשוט קורעים את השקיק הקטן וצורכים את תוכנו בקלות ומהירות.
 4. ג'ל נספג מהר יותר ולמעשה משפיע מהר יותר- פעולתו של קמגרה ג'ל מתחילה כבר בין 10 דקות ועד 30 דקות, דבר אשר משתנה מעט בין אדם לאדם ועדיין נחשב למהיר בהשפעתו.
 5. גיוון בטעמים- לכך יש מספר יתרונות הדבר מייצר גיוון בעת צריכת המוצר. יתרון נוסף הוא שככל שיש לו יותר טעמים כך אנו מוצאים שללקוחות רבים יותר נעים וטעים לצרוך את הקמגרה ג'ל – כל אחד מוצא לעצמו את הטעם האהוב עליו ביותר שכייף וקל לו לצרוך.
 6. קמגרה ג'ל נבדק מחקרית ונמצא כבעל השפעה מצויינת לפתרון בבעיית אין אונות. קמגרה ג'ל משיג תוצאות טובות ומהירות ואתם יכולים להיות שקטים בטוחים אם בחרתם במוצר זה שתוכלו ל"עמוד במשימה"

לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים