משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
 1. דף הבית
 2. /
 3. מידע נוסף
 4. /
 5. קמגרה

קמגרה

אמרתם קמגרה אמרתם איכות! 


יש מספר דברים אשר לנו, בחברת קמגרה חשוב מאוד להקפיד עליהם עבור הלקוחות שלנו וננסה למצות ולמנות אותם כאן:

 

 1. איכות - מוצרי קמגרה הם מהאיכותיים שיש כיום בשוק הטיפול באין אונות בישראל. מוצרי קמגרה כולם כאחד עברו תהליכי פיתוח ובדיקה מקיפים וקפדניים.
 2. אמינות-  כאשר אתם רוכשים ממוצרי חברת קמגרה אתם יודעים בוודאות שהמוצרים הם מקוריים, חשוב לנו שתדעו שמוצרי קמגרה הם בעלי תו תקן של ה FDA  ושתדעו שתוקף המוצרים והשמירה עליהם נעשית בתנאים הטובים ביותר, כאלה ששומרים על איכותו ועל יכולתו של המוצר לתת לכם בהמשך את המענה הטוב ביותר לצורך שלכם.
 3. נוחות – ניתן לרכוש את מוצרי קמגרה או בכדורים קטנים או בשקיות ג'ל ובין אם רכשתם את המוצר הזה או המוצר האחר, שניהם קטנים ניתן לשאת אותם בכל כיס (גם בג'ינס הצמוד ביותר) והם זמינים ל"שליפה" ברגע האמת..
 4. מחיר נוח – מחירי ג'ל קמגרה או כדורי קמגרה הם נוחים לכל כיס ועבורינו זה אחד הפרמטרים החשובים: לייצר מוצר אשר יימכר בעלות כזו שתתאפשר לרבים וטובים לרכוש בקלות ולהנות מהשפעותיו הנפלאות.
 5. דיסקרטיות – רכישת מוצרי קמגרה נעשית בצורה דיסקרטית- אנחנו מכבדים את הפרטיות שלכם ואת הרצון לשמור על דיסקרטיות ולכן מקפידים גם במשלוחים שלנו להסוות את טיב המוצר הנמצא בתוך האריזה ומציינים את שם החברה כחברה לשיווק מוצרי טבע.
 6. שמירה על חוק הגנת הצרכן – גם שירות ללקוח חשוב מאוד עבורינו ואנו בקמגרה מקפידים על חוק הגנת הצרכן. במידה ומסיבה כזו או אחרת החלטתם כי אינכם מעוניינים במוצר לאחר רכישתו, תוכלו לקבל את כספכם בחזרה על פי המפורט בהמשך כאן באתר וכנהוג בחוק אותו אנו מקפידים לכבר וגם אתכם כלקוחות שלנו.

 קמגרה


לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים