משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. משחה לשפיכה מוקדמת

משחה לשפיכה מוקדמת

מצבים של שפיכה מוקדמת נפוצים מאוד בקרב גברים צעירים ומבוגרים. מדובר בבעיה ממנה סובלים בממוצע כשליש מהגברים. אם גם אצלכם שפיכה מוקדמת פוגעת בחיי המין ופוגעת באגו הגברי, תשמחו לדעת שיש פתרון לבעיה. עם משחה לשפיכה מוקדמת ושימוש בג'ל קמגרה תצליח להציג ביצועים מעולים כבר הלילה. ניתן להשתמש בתכשירים באופן דיסקרטי ללא ידיעת בת הזוג.

משחה לשפיכה מוקדמת וקונדומים מאלחשים:

קיימים היום תכשירים בשוק המכילים חומר סיכה מאלחש המסייעים לגבר לעכב במעט את השפיכה. אלו הם חומרים שגורמים לגבר להרגיש פחות את החיכוך ובהתאם לכך לעכב את השפיכה. גברים שמשתמשים בתכשירים בחלקם רואים בהם פתרון לבעיה בעוד אחרים טוענים שהתכשירים גורעים משמעותית מתחושת ההנאה. אופן השימוש בקונדום מאלחש זהה לשימוש בקונדום רגיל. בכל התנסות עם משחה לשפיכה מוקדמת יש לקרוא את הנחיות היצרן ולהשתמש במוצר בהתאם. את המשחה תתבקשו ברוב המקרים למרוח על איבר המין כ-20 דקות לפני האקט המיני.

פתרונות לשפיכה מוקדמת לפי תורת המזרח:

ישנן כמה טכניקות באמצעותן גברים מצליחים מזה אלפי שנים לשפר את האון הגברי. הטכניקה הראשונה מנחה את הגבר לכווץ את השרירים האחראים על עצירת השתן במהלך קיום יחסי המין. תוכלו לאמן את השרירים האלו אם תעצרו את השתן מספר פעמים במהלך כל ביקור בשירותים. טכניקה נוספת היא פיזור תחושת העונג. כל שעליכם לעשות הוא לנשום עמוק ולדמיין כיצד העונג מתפזר בין כל אברי הגוף ולא מתרכז רק בפין. השיטה הטיבטית לעיכוב שפיכה ממליצה על כיווץ של כל השרירים הגדולים בגוף.

טיפול בשפיכה מוקדמת עם ג'ל קמגרה:

אחד המוצרים הפופולריים ביותר בתחום בכל רחבי העולם הוא ג'ל קמגרה. זהו תכשיר קל לשימוש הנחשב בטיחותי. ההשפעה של התכשיר ניכרת בתוך 10 עד 30 דקות. זמן ההשפעה של התכשיר הוא בין 4 שעות ל-6 שעות. השימוש דורש שתיית שקית ג'ל והגעה לגירוי מיני. כל שקית של ג'ל מכילה מנה אחת יומית. אין להפריז בצריכה ולחרוג מהכמות המומלצת על ידי היצרן. השימוש בתכשיר יוכל להתבצע בדיסקרטיות או תוך שיתוף של בת הזוג.

 

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים