משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. טיפול באין אונות

טיפול באין אונות

מצב של אין אונות מלא או חלקי פוגע בצורה משמעותית באיכות החיים. הבשורה הטובה היא שאפשר לטפל בבעיה ולחזור ליהנות מחיי מין בריאים. חשוב להבהיר כי מדובר בבעיה נפוצה ממנה סובלים גברים צעירים ומבוגרים בכל רחבי העולם. טיפול באין אונות ניתן בהתאם לאבחון רפואי מקצועי. ברוב המקרים כדאי יהיה להציע פתרון יעיל ומהיר לבעיה עם ג'ל קמגרה שנותן מענה מידי לבעיות זקפה (השפעה דומה לזו של הוויאגרה, משפיע למשך 4-6 שעות).

איך מתחילים טיפול באין אונות?

השלב הראשון יהיה תמיד אבחון של הגורם לבעיה מתוך מטרה לטפל בו ולפתור כך את הבעיה. כך למשל, במקרים של אין אונות עקב מחלות רקע כמו סכרת או בעיות לב, יש לטפל תחילה במחלה ורק לאחר מכן בבעיית האונות. ברוב המקרים, עם ההחלמה מהמחלה יגיע גם שיפור בתחום האונות. חשוב לתאם עם הרופא המטפל כל טיפול חיצוני באין אונות. נטילת ג'ל קמגרה במקרים של מחלות רקע פעילות תתבצע רק לאחר קבלת אישור מהרופא המטפל.

מקרים של אין אונות כתופעת לוואי לטיפול תרופתי מטופלים באמצעות החלפת הטיפול התרופתי או המלצה על תכשירים המשפרים את האון הגברי. התייעצות עם הרופא המטפל כמעט תמיד תביא המלצה על טיפול מתאים. בעיות אין אונות הנובעות הן תופעת לוואי ידועה המתלווה אל נטילת תרופות מסוימות. אין כל סיבה להסתיר את הבעיה או להימנע מקבלת טיפול.

טיפול באין אונות עם שינוי אורח החיים:

מעבר לאורח חיים בריא יותר מביא כמעט תמיד שיפור באון הגברי. אם אתם סובלים מבעיות בתחום, השינויים הבאים באורח החיים מומלצים בעבורכם. גברים בעלי עודף משקל יצליחו לפתור את הבעיה או להגיע לשיפור משמעותי תוך ירידה במשקל. גברים מעשנים או כאלו שצורכים כמות גדולה של אלכוהול מתבקשים להפסיק את השימוש או לצמצם אותו בצורה משמעותית. הקפדה על פעילות גופנית סדירה מספר פעמים בשבוע מומלצת גם כן. שינוי חיוני נוסף באורח החיים לטובת שיפור האון הגברי הוא הפחתת רמת המתח בחיי היום יום. פרט לשיפור משמעותי וחיזוק האון הגברי, השינוי באורח החיים תורם גם למצב הבריאות הכללי.

 

 

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים