משלוחים: מרכז - 100 ש"ח | צפון/טבריה/חיפה/עכו - 250 ש"ח | דרום - 70 ש"ח
לפרטים ויצירת קשר: חיים/ויטלי :   054-9411782        כל המוצרים מקוריים!
  1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. הגברת החשק המיני

הגברת החשק המיני

את אותו חשק מיני שמתעורר בנו באופן טבעי תוכלו להגביר באמצעות הטיפים הבאים. פעמים רבות, החשק המיני אינו זהה בין בני הזוג ואחד הצדדים נדרש להתאמץ יותר או לוותר. על מנת לאפשר לשני הצדדים הנאה מקסימלית נציג מספר טכניקות לטובת הגברת החשק המיני בקרב נשים וגברים כאחד. 

הגברת החשק המיני בטכניקות טבעיות:

בעזרת כמה פעולות פשוטות ושגרתיות תצליחו למתן את תחושת הלחץ ולאפשר לגוף ולנפש להתעורר מבחינה מינית. כך למשל, ישנה המלצה על אכילת מאכלים עשירים בשיבולת שועל בכל בוקר על מנת להרגיע את מערכת העצבים. שתיית תה טבעי עשוי זנגביל או פסיפלורה מומלצת להגברת זרימת הדם ושיפור העוררות המינית. צריכת שמן דגים (אומגה 3) חיונית להשגת איזון הורמונלי ועצבי בגוף לטובת עוררות מינית. שימוש בשמנים טבעיים של יסמין  או פצ'ולי לטובת עיסוי יביא עמו גם כן תחושות עוררות מינית.

נדגיש כי ישנה המלצה על הימנעות מצריכה של מזון עתיר שומן ואלכוהול לטובת הגברת החשק המיני.

טיפים של הרפואה ההודית העתיקה:

המסורת ההודית נותנת מענה מזה אלפי שנים למצבים של חוסר בחשק מיני. גברים ונשים נעזרים בעיסוי בשמן שקדים ושתיית חצי כוס יין לטובת עוררות מינית. מומחים בתחום הרפואה ההודית ממליצים גם על בילוי תחת כיפת השמיים תוך התבוננות בירח על מנת לעורר את החשק. תרגילי נשימה מחממים או אמבט עם עלי ורדים ושמן שקדים יוכלו לבצע שני בני הזוג יחד לטובת התעוררות מינית משותפת.

אתם לא לבד:

מצבים של חשק מיני ירוד הופכים בשנים האחרונות נפוצים מאוד. אורח החיים המערבי מביא עמו רמה גבוהה של מתח וחרדה. רמה גבוהה של סטרס שמתרכזת אצל גברים ונשים גורמת לירידה משמעותית בחשק המיני. ג'ל קמגרה משמש גברים המעוניינים לשפר את האון הגברי באותם רגעים בהם החשק המיני אינו מתעורר מספיק מהר. בתוך 20 דקות מרגע נטילת הג'ל זקוק הגבר לגירוי מיני קצר על מנת להציג זקפה למשך 4 עד 6 שעות. השימוש בג'ל פותר בקלות בעיות של חרדת ביצוע, שפיכה מוקדמת וביטחון עצמי נמוך.

 

 

 

 

לפרטים וייעוץ התקשרו:
054-9411728

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים